Při projektech upřednostňujeme ladnou krasojízdu před ohnivou show.

U dosavadních projektů vnímáme odlišnosti nejen v jejich zaměření, ale i samotných klientech. Jsme schopni pracovat dle konkrétního zadání i vnášet vlastní invenci, jejíž funkčnost je ověřená praxí. Komunikaci stavíme na selském rozumu a vzájemné důvěře.

Shoptet využívá téměř 30 tisíc obchodů

Polovina zákazníků nakupuje na mobilu

18 % našich realizací jsou nové projekty

Obvyklá realizace projektu je 8 týdnů

Lidé utratí online 10 - 20 tisíc Kč ročně

Správný upsell nafoukne košík o 37 %

100 % obchodů má na víc

Shapito

Podrobně si nastudujeme Váš podnikatelský záměr i aktuální prezentaci a navrhneme nejefektivnější možné cesty. Poté, co se shodneme na finálním řešení, uvedeme ho do provozu. Cenu ovliňuje připrava klienta a velikost poptáváneho řešení.

Grafický design buduje značku, odlišíte se od konkurence a zvyšujete důvěru. Dlouhodobě tak propagace obchodu bude stát méně peněz a je výkonnější. Pomůžeme vám aby se klienti na webu dobře orientovali díky přehlednému designu. Vše pak rozhýbeme v kódu na pixel přesně.

Nastavíme eshop, vybrané moduly, propojíme vše s účetními či skladovými systémy a provedeme vás zákoutími administrace. Cenu určuje množství modulů, automatizovaných procesů či velikost systémů k implementaci.

Ať už startujete zcela novou značku, nebo oživujete funkční projekt, rádi Vás dostaneme do popředí zájmu. Navrhneme marketingovou strategii a zajistíme její realizaci. Díky tvrdým datům víme co má být na webu obsahem i jakou komunikaci zvolit pro předpoklad nejvyššího výkonu.

Během 60 minut s vámi přes videohovor probereme aktuální stav
a výkon vašeho obchodu. Rámcově se shodneme na možných
doporučeních ke zlepšení eshopu. A prodiskutujeme rámec cenové
nabídky. Bude jen na vás jak s našimi doporučeními a nabídkou naložíte.
Shapito