Nová cirkusová čísla se učíme každý den, v e-commerce máme show zmáknutou.

Vykouzlíme pro vás funkční e-shop s uživatelsky přívětivým prostředím a moderním designem na platformě Shoptet či WooCommerce.
Díky realizovaným projektům a technologickému přesahu máme tu čest řadit se mezi jednotky Shoptet Premium partnerů v Evropě.

Shapito

Grafický návrh eshopu

Design je v obchodě hlavně o funkčnosti a rychlém řešení potřeb vašich zákazníků. Prim hraje i vizuální stránka představení, které posiluje vaši značku v očích zákazníka.

Integrace systémů, dropshipping

Důležité je ať to spolu ladí. Pomůžeme vám s napojením na externí účetní, ERP, CRM systémy, které vám zajistí komplexní online kancelář. Máme zkušenosti dropshippingem skrze Amazon či Alzu.

Analýza trhu a řešení

Zmapujeme konkurenci, zhodnotíme vaši pozici a navrhneme doporučení, díky kterým se můžete prosadit.

Strategie, konzultace

Již několik let se zabýváme obchodem na mezinárodním trhu. Jsme schopni Vám předat naše know-how a ušetřit tak zbytečné výdaje či výpravy do slepých uliček při realizaci internetových obchodů.

Marketing,
 spuštění projektu

K čemu je skvělý produkt, o kterém nikdo neví? V rámci úzké kooperaci s mateřskou společností “Liff Studio” společně s vámi vymyslíme taktiku, se kterou se rychle dostanete do popředí zájmu veřejnosti.

Nastavení shoptetu

Připravíme a proškolíme vás i v zákoutích shoptetu. Ze zkušenosti doporučujeme doplňky, implementujeme je a jsme vám dlouhodobě při ruce.

Shoptet moduly

Specializujeme se na zakázkový vývoj Shoptet doplňků, implementujeme platební metody jako Twisto či vymýšlíme vlastní doplňky, které usnadní život zákazníkům a majitelům obchodů. Vždy vycházíme z reálných potřeb podnikatelů.

Naši partneři, vaši partneři

Jsme součástí širšího celku společností zaměřených na digitální svět. Firmy v rámci naší skupiny včetně obchodních partnerů, specialistů jsou k dispozici i v řešení vašich potřeb.

Shapito
Shapito

Z našich zkušeností vyplynulo několik základních fází, které jsou součástí každého projektu. Prohlédněte si, jak přistupujeme k práci a co můžete v průběhu realizace očekávat.

Intenzivní komunikace se zákazníkem je pro nás jedním z "must have" úspěšného projektu. Zjistíme, jaká je Vaše představa, představíme nabídku možností a společně vybereme to nejlepší řešení pro vaše podnikání.

Podrobně si nastudujeme váš plán, zanalyzujeme tržní příležitosti, mrkneme na velká zvířata ze světa vašeho odvětví a zaměříme se na Vaše výhody oproti konkurenci. Společně pak připravíme zadání pro plynulou realizaci.

Navrhneme přehledný a moderní design webu reflektující značku. Zkušenosti s tvorbou koncepce brandu, obsahu či unikátních doplňků, které podpoří zákazníkův zážitek z návštěvy e-shopu a hlavně výkon.


Po konzultaci návrhu a zapracování případných připomínek se pustíme do oživení projektu. Je pro nás prioritou, abychom Vám včas odevzdali rychlý, zabezpečený a především funkční obchod.

Necháváme si dostatečný prostor na to, abychom výsledný web prověřili po všech stránkách. Provedeme Vás všemi prvky, administrací v rámci školení a pomůžeme Vám s prvními kroky na nové platformě.

Předáním projektu pro nás práce nekončí. Je pro nás důležité, aby e-shop dlouhodobě vyhovoval potřebám vašich zákázníků, proto jsme stále v kontaktu a reagujeme nové trendy a podněty, které vyvstanou z reálného provozu.

Shapito